Herkese merhaba!

İzmir depremi nedeniyle yaşadığımız zorlu süreçte ertelediğimiz çevrimiçi söyleşilerin takvimini yeniden belirledik. Dayanışmayla birlikte öğrenmeye, yaşama dair farkındalığımızı arttırmaya, üretmeye ve paylaşmaya devam ediyoruz…

Dünya Dönüyor Değişiyoruz projesi kapsamında gerçekleştireceğimiz çevrimiçi söyleşilerin ilki “Plastik ve Atıklar” üzerine olacak. Etkinlik 5 Aralık Cumartesi günü 18.30’da Zoom platformu üzerinde gerçekleşecek ve herkesin katılımına açık olacak. Aşağıda linki bulunan etkinlik kayıt formunu doldurarak siz de söyleşimize katılabilirsiniz. “Plastik ve Atıklar” üzerine sohbetimizde uzun yıllardır plastik kirliliği ile mücadelede önemli kampanyalar gerçekleştiren Greenpeace İzmir yerel ekibi ile bir arada olacağız.

Atölye Deneme Sanat ve Ekolojik Çalışmalar Derneği olarak kentte ve kırsalda daha yeşil, daha parlak ve daha adil bir gelecek için projeler üretmeye devam ediyoruz. Dünya Dönüyor Değişiyoruz Projesi ile zehirsiz gıda, zehirsiz kozmetik, sürdürülebilir moda ve atıklar üzerine çalışmalar yürüten bireyleri ve yapıları hem kentte hem kırsalda bir araya getiriyoruz.

Kentte ve kırsalda geliştirmekte olduğumuz ekoloji odaklı sanat projelerimizden haberdar olmak, çalışmalarımıza dahil olmak ve doğayla daha uyumlu, daha adil ve parlak bir gelecek için harekete geçmek isterseniz bizimle Instagram, Facebook ya da mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yeni fikirler ve değişime katkı sağlayacak hareketlerde buluşmak üzere!

Etkinlik kayıt formuna bu linkten ulaşabilirsiniz.