Dünya Dönüyor Değişiyoruz projesi kapsamında gerçekleştireceğimiz çevrimiçi söyleşilerin ilki “Plastik ve Atıklar” üzerine olacak Etkinlik 31 Ekim Cumartesi günü herkesin katılımına açık olarak 18.30’da Google Meet programı üzerinde gerçekleşecek. Greenpeace İzmir yerel grubundan Elif Şeyma Akbaş ve İlayda Demirtaş’ın konuk olacağı söyleşinin moderatörlüğünü Atölye Deneme ekibinden Dr. Ekin Gündüz Özdemirci gerçekleştirecek.

Atölye Deneme Sanat ve Ekolojik Çalışmalar Derneği olarak kentte ve kırsalda daha yeşil, daha parlak ve daha adil bir gelecek için projeler üretmeye devam ediyoruz. Dünya Dönüyor Değişiyoruz projesi ile zehirsiz gıda, zehirsiz kozmetik, sürdürülebilir moda ve atıklar üzerine çalışmalar yürüten bireyleri ve yapıları hem kentte hem kırsalda bir araya getiriyoruz.

Projemizin atıklar üzerine yürütülen bölümü için, uzun yıllardır plastik kirliliği ile mücadelede önemli kampanyalar gerçekleştiren Greenpeace ekibi ile 31 Ekim Cumartesi günü bir araya geleceğiz. Söyleşimize davetlisiniz! Etkinlik bilgilerini sizinle paylaşabilmemiz için yapmanız gereken tek şey bu linke tıklayarak kayıt olmak: https://forms.gle/BoTF2Xo8QFds9YFV8