1
Kara cuma, muhteşem cuma, efsane günler, yaklaşan yeni yıl… Her yandan gelen ‘satın al’ komutlarına karşı üreterek, dönüştürerek, tamir ederek ve paylaşarak ses çıkarıyoruz.
Atölye Deneme Sanat ve Ekolojik Çalışmalar Derneği ve Greenpeace İzmir Yerel Grubu 07 Aralık Cumartesi günü herkesi “Bir Şeyler Yap” etkinliğine davet ediyor.
Atölye Deneme’nin Greenpeace İzmir Yerel Grubuyla birlikte organize ettiği etkinliğe, sivil toplum örgütleri, sanat insiyatifler, müzik, performans ve tiyatro sanatçıları ve gıda topluluklarından 23 kurum ve birey katılacak. Etkinlik programında video, müzik ve masal anlatımı performanslar, tüm gün standlar ve atölye çalışmaları yer alacak.
Tüm etkinliklerin ücretsiz olacağı “Bir Şeyler Yap” günü kapsamında çocuklara ve yetişkinlere yönelik karbon ayak izi, atık malzemelerle resim, tasarım ve oyun, bisiklet bakımı, tiyatro ve ileri dönüşüm gibi konularda atölye çalışmaları düzenlenecek. Atölyelere katılım için 0536 776 18 51 numaralı telefondan bilgi alarak rezervasyon yaptırmak mümkün. Çocuk atölyeleri 7 ve üzeri yaş grubunun katılımına uygun olacak.
Katılımcı listesi ve detaylı programla ilgili bilgiyi aşağıdaki görsellerde bulabilir, ayrıca Facebook etkinlik sayfasını takip edebilirsiniz.
Haydi iklim krizine karşı hep birlikte tüketimi sorgulamaya!🌱
Tarih: 07 Aralık 2019 Cumartesi
Saat: 12.00-18.00
Adres: Die Katze Das Kaffeehaus,Can Yücel Sk. No:4,
Alsancak/İzmir
2
3
4
5

Yorumlar kapatıldı.