atolye-deneme-ekolojik-filmler-festivali-2019.png

18-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Atölye Deneme Ekolojik Filmler Festivali’nin programı belli oldu. Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF) 2018 yılı seçkisi belgesel filmlerin gösterileceği festivalde müzik dinletileri ve atık malzemelerle yapılacak atölyeler de yer alacak.

Dünyanın farklı ülkelerinden çevre, gıda, ekonomi, enerji gibi konularda hikayeleri  ekrana taşıyan filmler, yeryüzüne dair geniş bir perspektif sunuyor. Küresel sorunları ve bunlara karşı önerilen çözümleri irdeleyen filmler, insanı doğal çevrenin dışında tutmadan onun parçası olarak ele alan ekolojik bir yaklaşım ortaya koyuyor.

Festival, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle Kültürpark içinde bulunan İzmir Sanat Oditoryum Salonunda gerçekleşecek.

Programda yer alan filmlerle ilgili detaylı bilgiye SYFF websitesi üzerinden ulaşılabilir. Festivalle ilgili güncellemeler için Facebook üzerinde festivalin etkinlik sayfasını ve Atölye Deneme Sanat ve Ekolojik Çalışmalar Derneği‘ni takip edebilirsiniz.

atolye-deneme-ekolojik-filmler-festivali-2019-program.png
Atölye Deneme Ekolojik Filmler Festivali Programı, 2019

 

Ekolojik Filmler Festival Programı Açıklandı!” için bir yanıt

Yorumlar kapatıldı.